PANDEMIA


⇒ GALERIA PANDEMIA ⇐

 

⇒ E – KATALOG ⇐

 

⇒PANDEMIA – WYNIKI KONKURSU⇐

 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych twórców do udziału w konkursie

„PANDEMIA. Sztuka w czasach zarazy”.

 

 

 

Prace zakwalifikowane do konkursu zostaną zaprezentowane na wystawie „PANDEMIA” w galerii internetowej. Wystawie towarzyszyć będzie będzie e-katalog – publikacja prezentująca wyróżnione i nagrodzone prace konkursowe. Zostanie przyznane GRAND PRIX w wysokości 600 zł. Pula wszystkich nagród wyniesie 1200 zł.

 

DEADLINE : 31.08.2020

 

 

 

KARTA ZGŁOSZENIA PDF: https://drive.google.com/file/d/1hRO9ZwXNplFVLos4ms3FfdhDPJvyVyeL/view?usp=sharing

KARTA ZGŁOSZENIA DOC: https://drive.google.com/file/d/1m-FQRLOhJUIigJTyZszWyivzZCLPC-r7/view?usp=sharing

REGULAMIN KONKURSU: https://drive.google.com/file/d/1UUzyAa-pN9aKgwrbrnvUJA0_P6VrS_EF/view?usp=sharing

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail : pandemia.konkurs@gmail.com

 

Wydarzenie skierowane jest do twórców profesjonalnych zajmujących się sztuką wizualną. Twórcom realizacji o najwyższych walorach artystycznych zostaną przyznane nagrody. Jury wyróżni najciekawsze realizacje, które zostaną wybrane do e-katalogu. Zadaniem artystów będzie odniesienie się do tematu przewodniego – pandemii wirusa. Jako organizatorzy konkursu jesteśmy otwarci na szeroką interpretację tematu. Prace mogą odwoływać się do tematu pandemii zarówno w sposób dosłowny jak i metaforyczny, realistyczny lub abstrakcyjny. Warunkiem uczestnictwa będzie zgłoszenie od 1 do 3 prac konkursowych zrealizowanych w 2020 roku. Głównym celem wydarzenia PANDEMIA. Sztuka w czasach zarazy jest umożliwienie artystom wypowiedzi na temat obecnej trudnej sytuacji, a także nawiązanie niewerbalnego dialogu artystów z całej Polski.

 

 

Chcesz pomóc nam w promocji?

UDOSTĘPNIJ PLAKAT KONKURSOWY NA SWOIM FACEBOOKU : https://www.facebook.com/FundacjaPinata/photos/a.123227455001867/611149516209656/

 

Chcesz być na bieżąco z konkursem „PANDEMIA. Sztuka w czasach zarazy”?

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU, LAJKUJ I UDOSTĘPNIAJ INTERESUJĄCE CIĘ POSTY : https://www.facebook.com/FundacjaPinata/

 

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Pinata zajmująca się upowszechnianiem sztuki współczesnej.

Projekt realizowany jest w ramach programu „Kultura w Sieci” finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Partnerami wydarzenia jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gmina Miasta Toruń oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie.