ŚWIATŁOCZUŁOŚĆ – WYNIKI


Dziękujemy wszystkim artystkom za udział w ogólnopolskim konkursie malarskim – ŚWIATŁOCZUŁOŚĆ.
Do konkursu zgłosiło się 176 artystek z całej Polski. Łącznie zgłoszono 442 prace konkursowe.
Jury w składzie: art. mal. dr Justyna Pikulska, art. mal. Katarzyna Wendland oraz art. mal. dr Alicja Wieczorek zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 48 prac 43 artystek.
Nagrody i wyróżnienia zostaną przyznane na podstawie nadesłanych prac.
Informacje odnośnie dostarczenia prac na wystawę pokonkursową znajdują się w regulaminie konkursu.

● ● ● ● ● ● ● ● ●

 

LISTA ARTYSTEK I ICH PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ
Agata Dorobek POZNAŃ „Z cyklu pamiętnik 2013” 125x 125 cm
Agata Przyżycka GDAŃSK „Bez tytułu” 90 x 130 cm
Agnieszka Pajda KATOWICE „Rany II” średnica 60 cm
Aleksandra Stankevic – Diakun GDAŃSK „Water mood II”  50 x 70 cm ( 70 x 100 cm z oprawą)
Anda Kobińska KRAKÓW „Zima” 115 x 85 cm  
Aneta Burzec TARNÓW Dyptyk„Miasto” 15 x 15 cm , 15 x 15 cm
Angelika Zajdlic POGWIZDÓW „Utrwalona tożsamość III” 115 x 110 cm
Anna Kałamarz – Kucz PRZEMYŚL „Colour cube – transformation V” 80 x 80 cm
Barbara Bakalarska KRAKÓW „Wyprani” 70 x 60 cm
Barbara Porczyńska ŁAŃCUT „Klisze” 60 x 80 cm
Beata Walczak WARSZAWA „Od zawsze na zawsze” 80 x 100 cm
Dominika Hofman GDYNIA „Refleksy I” 100 x 92 cm
Dorota Kuźniarska POZNAŃ „Nokturn” średnica 40 cm , „Samostworzenie” 30 x 20 cm „W wannie” 40 x 50 cm
Draya Hancharova KATOWICE „Selves I” 90 x 120 cm
Iwona Bandzarewicz WILKÓW „Struktura ciała” 100 x 100 cm
Jaśmina Kamińska POZNAŃ „Powidoki I”,  „Powidoki II”,  „Powidoki III”  Powidoki IV
Joanna Chołaścińska TORUŃ „Myślokształty I” 23 x 23 cm 
Joanna Soszyńska KOSINA „Millenials” 26 x36 cm
Joanna Śmielowska-Jaremin GDYNIA „Jarmarki” 90 x 90 cm
Julia Saraniecka POZNAŃ „Serafiny” 100 x 120 cm
Justyna Grodecka WARSZAWA „W dispersed / w rozproszony” 70 x 70 cm
Karolina Futyma GDAŃSK „I” 70 x 100 cm”
Katarzyna Piróg JEŻOWE „Smutny świat ratuj” 29,7 x 21 cm
Katarzyna Wesołowska – Karasiewicz TORUŃ „Przypływy” (pozakonkursowo)
Lidia Wnuk RADZYMIN „Back light silence In the rain” 120 x 90 cm
Magdalena Solich TORUŃ „Bez tytułu” 100 x 100 cm
Magdalena Suszek – Bąk WIELKA WIEŚ „Świadomość” 140 x 140 cm
Magdalena Szyszkowska LUBLIN „Lalka” 80 x 120 cm
Małgorzata Oleszkiewicz GDAŃSK „Szklanka” 29,7 x 42 cm
Małgorzata Rusiecka ŁÓDŹ „Mam na was oko” 100 x 100 cm
Marlena Rakoczy TORUŃ ”W drodze” 80 x 100 cm
Marta Kawiorska KRAKÓW „Refleksje VII” 100 x 70 cm
Marta Szymielewicz BIAŁE BŁOTA „Santa Anna” 130 x 100 cm
Marta Wawrzynowicz GDAŃSK praca z cyklu „Martwe natury” 60 x 60 cm
Martyna Domozych WARSZAWA „My, wy” No. 23 140 x 90 cm
Marzena Sroczyńska – Gudajczyk ZDUŃSKA WOLA „Światło melancholii” 25 x 23 cm
Monica Wójtowicz WARSZAWA „Lady Garden II” 60 x 80 cm
Monika Fudali KRAKÓW „Bez tytułu” 50 x 70 cm
Monika Panek SOSNOWIEC „Fantazmaty i przędzenia V” 150 x 100 cm
Natalia Sroka GRZEBIENISKO „Desertcity” średnica 30 cm
Sylwia Krupińska RZESZÓW „Imago II” 70 x 60cm
Sylwia Zdzichowska SOPOT „Konterfekt” 85 x 130 cm
Weronika Wrzosek CERANÓW „Herstorie- Ona (II)” 20 x 30 cm

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●